Bolalar gematologiyasi, onkologiyasi va klinik immunologiyasi ilmiy-amaliy markazi Bolalar gematologiyasi, onkologiyasi va klinik immunologiyasi ilmiy-amaliy markazi tomonidan Markaz ehtiyojlari uchun 2026-yil (6 oy davomida) ovqatlantirish xizmatlarini ko‘rsatish bo‘yicha xarid amalga oshirilishi rejalashtirilmoqda.
Ishlab chiqaruvchilar va yetkazib beruvchilar rahbariyatining diqqatiga!
Bolalar gematologiyasi, onkologiyasi va klinik immunologiyasi ilmiy-amaliy markazi tomonidan Markaz ehtiyojlari uchun 2026-yil (6 oy davomida) ovqatlantirish xizmatlarini ko‘rsatish bo‘yicha xarid amalga oshirilishi rejalashtirilmoqda.
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2024-yil 21-maydagi PQ-183-son qarori — *“Onkologik, gematologik va immunologik kasalliklarga chalingan bolalarga tibbiy yordam ko‘rsatishni yanada takomillashtirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”*gi qarorini ijro etish maqsadida, xarid byudjetini aniqlash va keyinchalik “Markazda amalga oshirilmaydigan laboratoriya tekshiruvlarini autsorsing kompaniyasi tomonidan bajarish xizmati”ni xarid qilishni tashkil etish uchun bozorning marketing tadqiqotlari e’lon qilinadi.
Bolalar onkologiyasi, gematologiyasi va immunologiyasi ilmiy-amaliy markazi
O‘zbekiston Respublikasi, 100097, Toshkent shahri, Chilonzor tumani, Arnasaý ko‘chasi, 17-a uy
E-mail: Xarid@bolalaronko.uz
Aloqa shaxsi: Igamberdiev T.Ch. – komissiya kotibi, tel.: (+99899) 011-22-85.
Tovarlarning texnik malakasini aniqlash va xarid byudjetini shakllantirish maqsadida, Sizdan har bir parametr bo‘yicha texnik moslikni alohida ustunda ko‘rsatgan holda, tasdiqlovchi materiallar bilan birga tijorat taklifingizni Xarid@bolalaronko.uz
elektron manziliga 2025-yil 10-dekabr kuni soat 18:00 gacha yuborishingizni so‘raymiz.
Diqqat! Sizning takliflaringiz xarid qilinadigan tovarlarning boshlang‘ich narxini belgilashda hisobga olinadi va keyinchalik Sizning narx bo‘yicha takliflaringizga ta’sir ko‘rsatishi mumkin. Shu sababli, keyingi xarid jarayonlarida ishtirok etishni istagan barcha yetkazib beruvchilarni marketing tadqiqotlarida faol qatnashishga taklif etamiz!

Научно-практическим медицинским центром детской гематологии, онкологии и клинической иммунологии планируется осуществление закупки услуг по организации питания для нужд Центра на период июнь - ноябрь2026 года.
Научно-практический медицинский центр детской гематологии, онкологии и клинической иммунологии планирует осуществить закупку услуг по организации питания для нужд Центра на 2026 год (в течение 6 месяцев).
В целях исполнения Постановления Президента Республики Узбекистан № ПП-183 от 21 мая 2024 года «О мерах по дальнейшему совершенствованию оказания медицинской помощи детям, страдающим онкологическими, гематологическими и иммунологическими заболеваниями», для определения бюджета закупки и последующей организации закупки услуг по питанию объявляется проведение маркетингового исследования рынка.
Республика Узбекистан, 100097, г. Ташкент, Чиланзарский район, ул. Арнасай, дом 17-а
Контактное лицо: Игамбердиев Т.Ч. – секретарь комиссии,
тел.: (+99899) 011-22-85.
В целях определения технических характеристик услуг и формирования бюджета закупки просим Вас направить коммерческое предложение с указанием соответствия каждому параметру в отдельной графе, а также подтверждающие материалы на электронный адрес Xarid@bolalaronko.uz до 18:00 часов 10 декабря 2025 года.
Внимание! Ваши предложения будут учтены при определении начальной стоимости закупаемых услуг и в дальнейшем могут повлиять на Ваши ценовые предложения. В связи с этим приглашаем всех поставщиков, заинтересованных в участии в последующих закупочных процедурах, принять активное участие в маркетинговом исследовании!